Monitoring jachtu

Szybki i łatwy monitoring jachtu jest możliwy dzięki proponowanym przez nas rozwiązaniom. Chcą Państwo wiedzieć, jaka jest pozycja jachtu, jak się porusza, jaką przebył trasę? Jakie są napięcia akumulatorów? Czy pracowała pompa zęzowa? Są to bardzo istotne informacje. Warto też sprawdzić, czy jacht na postoju w marinie ma wciąż podłączone zasilanie zaburtowe albo czy nie załączyła się na nim czujka dymu lub ruchu. W bardziej zaawansowanych systemach można również monitorować temperaturę czy podłączyć się do systemu jachtowego. Z kolei, gdy jacht jest pozostawiony na kotwicy, można zdalnie monitorować alarm kotwiczny. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą – udostępniamy najlepsze systemy umożliwiające precyzyjny monitoring jachtu. Z nimi nic Państwa nie zaskoczy!

Zobacz również: akcesoria do jachtów

Jakie parametry rejestruje monitoring jachtu?

Monitoring jachtu pozwala na kontrolowanie wielu parametrów jego pracy. Mowa tu o takich danych, jak pozycja jednostki pływającej, prędkość względem dna, prędkość wiatru, kąt drogi nad dnem czy zasilanie konkretnych elementów systemu elektronicznego. Dzięki tej technologii można łatwo sprawdzić, w jakim stanie są czujniki pompy zezowej, zejściówki, alternatora, dymu czy ruchu. System zapewnia łączność Bluetooth ze wspieranymi urządzeniami.

Informacje są przesyłane do specjalnego systemu, do którego można dostać się za pośrednictwem aplikacji mobilnej lub strony internetowej. Istnieje również opcja ustalenia alertów dźwiękowych, które informują o wszelkich nieprawidłowościach, jak np. niskie napięcie akumulatora. Możliwe jest też włączenie alarmu kotwicznego.

Zapraszamy do sprawdzenia dostępnych wersji monitoringu jachtu.

Monitorowanie

Aktywne filtry