|

Deeprey DP121M pierwszy na świecie wyświetlacz z Windows

INNOWACYJNA NAWIGACJA MORSKA

Wielofunkcyjny wyświetlacz (MFD) Deeprey, zasilany mocnym procesorem Intel z zaawansowaną grafiką UHD i działający w systemie Windows, został specjalnie zaprojektowany tak, aby przekraczać wymagania profesjonalnego oprogramowania morskiego, takiego jak TimeZero i zaawansowanego modułu PBG. Ta najnowocześniejsza technologia umożliwia użytkownikom tworzenie własnych map batymetrycznych w czasie rzeczywistym z najwyższą dokładnością, otwierając dostęp do świata ulepszonej nawigacji, mapowania i interpretacji danych.

ZBUDOWANY DLA MORZA, ZAPROJEKTOWANY Z MYŚLĄ O PROSTOCIE

Urządzenie wielofunkcyjne DP121M rozwiązuje standardowe wyzwania związane z komputerami stacjonarnymi na jednostkach pływających, pokonując problemy takie jak złożone okablowanie, zarządzanie energią i łączność sieciową za pomocą prostego, przyjaznego dla użytkownika rozwiązania, które zapewnia bezproblemową integrację. Konstrukcja z mocowaniem wspornikowym upraszcza instalację, dzięki czemu idealnie nadaje się do stosowania w przypadku ograniczonej przestrzeni na mniejszych łodziach.

SYMFONIA SYNCHRONIZACJI: UNIWERSALNA ŁĄCZNOŚĆ

Ta konfiguracja ukazuje wyjątkowe możliwości urządzenia wielofunkcyjnego Deeprey w zakresie uniwersalnej łączności, podkreślając jego zdolność do bezproblemowej integracji szerokiej gamy kompatybilnych urządzeń, niezależnie od marki producenta. Bądź świadkiem idelanej integracji TimeZero z echosondą, radarem i modułami PBG, łącząc różne radary i sonary kompatybilne z TimeZero przez Ethernet. Konfiguracja obejmuje także połączenie z komputerem autopilota i zewnętrznym modułem GPS, czy kompasem satelitarnym poprzez NMEA2000, dzięki czemu urządzenie wielofunkcyjne staje się centralnym punktem sterowania. Synchronizuje wszystkie dane w dokładny i profesjonalny interfejs nawigacyjny, niezależnie od marki czy producenta sprzętu.

ZINTEGRUJ SIĘ Z DOWOLNYM PLOTEREM NAWIGACYJNYM KORZYSTAJĄCYM Z SIECI NMEA2000

DP121x oferuje wszechstronną łączność z systemem jachtowym. Niezależnie od tego, czy jest to starsza, czy nowsza generacja, korzystająca z protokołów takich jak NMEA2000, NMEA0183, WIFI czy Ethernet. Łącząc ten sprzęt z oprogramowaniem takim jak TimeZero, będziesz mógł tworzyć własne szczegółowe mapy batymetryczne swoich miejsc połowowych.

ZINTEGRUJ SIĘ Z DOWOLNYM PLOTEREM NAWIGACYJNYM ZA POMOCĄ WI-FI

Nawet proste dane dotyczące pozycji i głębokości pochodzące ze starej echosondy wystarczą do stworzenia osobistych map dna morskiego w czasie rzeczywistym w wysokiej rozdzielczości.

ZINTEGRUJ Z fURUNO TZTOUCH

Dzięki ploterowi nawigacyjnemu kompatybilnemu z TimeZero nawiązanie bezproblemowego połączenia jest tak proste, jak użycie kabla Ethernet. Ta łatwa konfiguracja zapewnia pełny dostęp do echosondy, umożliwiając przeglądanie danych sonaru bezpośrednio na DP121x. Korzystaj z pełnej funkcjonalności ekosystemu TimeZero. Na przykład automatycznej wymiany danych dotyczących obiektów, punktów, tras miedzy urządzeniami.

PC RADAR

Dzięki oprogramowaniu Timezero oraz dodatkowym modułom echosondy, radaru i PBG Twój DP121x staje się centralnym węzłem nawigacji morskiej. Umożliwia połączenie Ethernet z kompatybilnymi radarami i sonarami oraz integrację z komputerami autopilota i zewnętrznym GPS za pośrednictwem NMEA2000. Pozwala urzeczywistnić tzw. PC Radar – czyli sama antena radarowa Furuno i program TimeZero.

JEDNA MAPA DLA WSZYSTKICH URZĄDZEŃ

Dzięki TimeZero na wyświetlaczu korzystaj z tej samej mapy na wyświetlaczy, komputerze pod pokładem, aplikacji iBoat na tablecie i wyświetlaczu Furuno. Nie kupuj już wielu map dla każdego osobno.

DOSKONAŁA WYDAJNOŚĆ OBLICZENIOWA NA POKŁADZIE: PRZEKRACZANIE GRANIC TRADYCYJNYCH URZĄDZEŃ WIELOFUNKCYJNYCH

MFD Deeprey posiada potężny procesor Intel 10. generacji, pracujący z częstotliwością 2,5 GHz i grafikę Intel® UHD. Wykorzystaj moc systemu Windows 10 Pro, oferując najwyższą wydajność, która przewyższa standardowe urządzenia wielofunkcyjne. Nawiguj, analizuj i wizualizuj z płynnością i przejrzystością, która spełnia, a nawet przekracza wymagania profesjonalnych zastosowań morskich.

promocja deeprey

SPECYFIKACJA TECHNICZNA

WYŚWIETLACZ

ROZMIAR WYŚWIETLACZA12,1 cala
JASNOŚĆ (CD/M²)Czytelność w świetle słonecznym na poziomie 1000 cd/m²
EKRAN DOTYKOWYTak
TYP EKRANU DOTYKOWEGOEkran pojemnościowy (10 punktów)
ROZDZIELCZOŚĆ WYŚWIETLACZA1280 x 800 pikseli
PROPORCJE16:10
LICZBA KOLORÓW16,7 mln kolorów
TYP WYŚWIETLACZAWyświetlacz WXGA

pARAMETRY SPRZĘTOWE

PROCESORProcesor Intel® dziesiątej generacji do 2,60 GHz
PAMIĘĆ8 GB pamięci DDR4
DYSKDysk SSD 256 GB
GRAFIKAGrafika Intel® UHD dla procesorów Intel® 10. generacji
AUDIOKodek audio wysokiej rozdzielczości (HD), wyjście liniowe x 2
SIEĆKontroler Intel® Gigabit Ethernet
SIEĆ BEZPRZEWODOWAWi-Fi 2,4 GHz
INTERFEJSY WE/WY2×USB 2.0
2 x COM RS232
1 x NMEA 2000
SYSTEM OPERACYJNYWindows 10 PRO

SENSORY

WBUDOWANY ODBIORNIK 10 HzTak
ZGODNY Z NMEA 2000®Tak
ZGODNY Z NMEA 0183Tak
WBUDOWANY GPS (72 kanały)Tak
OBSŁUGUJE SBAS: WAAS, EGNOS, MSASTak

wEJŚCIA/WYJŚCIA

PORTY NMEA 2000®1
PORTY WEJŚCIOWE NMEA01832
PORTY WEJŚCIOWE NMEA 0183 (TX).2
PORTY SIECI ETHERNET1
USB (2.0)2

SPECYFIKACJA MECHANICZNA

MATERIAŁ100% stop aluminium
KOLORCzarny
KLASA IPIPX66
WYMIAR34,1 x 22,3 x 6,5 cm
OPCJE MONTAŻUWSPORNIK LUB W OTWORZE
WAGA4,5 kg

(*)
Wodoszczelność
Woda tryskająca pod każdym kątem przez dyszę 12,5 mm z natężeniem przepływu 100 litrów/min pod ciśnieniem 100 kN/m2 przez 3 minuty z odległości 3 metrów. Odporne na silne rozpryski, zacinający deszcz, mycie łodzi, użytkowanie na zewnątrz na wzburzonym morzu.

PARAMETRY ELEKTRYCZNE

WEJŚCIE ZASILANIA12 VDC (9 V do 36 V z kablem zasilającym DEEPREY 6A2)
TYPOWY POBÓR PRĄDU PRZY NAPIĘCIU 12 VDC2,0 A
MAKSYMALNY POBÓR PRĄDU PRZY NAPIĘCIU 12 VDC4,5 A
MAKSYMALNE ZUŻYCIE MOCY PRZY 12 VDC54 W

ŚRODOWISKO

ZAKRES TEMPERATURYeksploatacja: -10 do 45°C, przechowywanie: -20 do 80°C
WILGOTNOŚĆ WZGLĘDNA5% ~ 95% @ 40° C, bez kondensacji
WIBRACJA5-500 Hz, 0,026 G²/Hz, 2,16 grm

Podobne wpisy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *