TimeZero Navigator

MaxSea TimeZero Navigator jest intuicyjnym oprogramowaniem do nawigacji jachtów żaglowych i motorowych dostępnym w Polsce. Stanowi najbardziej zaawansowaną technologię, jeśli chodzi o nawigację elektroniczną. Oprogramowanie posiada światową bibliotekę map wektorowych i rastrowych, co wyróżnia go na tle innych programów do nawigacji morskiej. Zawiera wiele funkcji i usprawnień jak na przykład prognoza pogody czy weather routing. Oprogramowanie Time Zero Navigator występuje w języku polskim i posiada podręcznik. Jest sprzedawany zawsze z co najmniej jednym obszarem mapy, która zawiera:

  • dane rastrowe lub wektorowe,
  • dane 3D (batymetryczne),
  • zdjęcia satelitarne w podstawowej rozdzielczości.

Oprogramowanie MaxSea posiada dodatkowo dwie rozszerzone wersje TimeZero Professional oraz TimeZero Coastal Monitoring.

Weather routing i moduły pogodowe

Moduł Weather Routing w połączeniu z prezentowanym oprogramowaniem TZ Navigator i TZ Professional zapewnia optymalizację trasy na podstawie informacji o prognozie pogody. Jest prostym, ale jednocześnie potężnym narzędziem, które pozwala przygotować się na każdą pogodę. Umożliwia niezwykle dokładne obliczenie najszybszej trasy z punktu A do punktu B na podstawie dwóch głównych elementów. Pierwszym z nich jest prognoza pogody, drugim unikalna prędkość łodzi wyznaczona na podstawie jej biegunów. Program wykorzystuje takie informacje jak:

  • prognozowany wiatr,
  • prądy,
  • fale.

TimeZero Navigation z modułem Weather Routing pomoże podczas każdej żeglugi wybrać odpowiednią trasę oraz zapewni bezpieczeństwo sobie i pasażerom przed niekorzystnymi warunkami pogodowymi na morzu.

TZ Navigator

Aktywne filtry