Programy nawigacyjne dla żeglarzy

Oprogramowanie do nawigacji stanowi podstawowe wyposażenie każdej jednostki pływającej przygotowywanej do morskiej podróży. Jest ono niezbędne do wytyczania kursów i kontroli tras rejsów oraz położenia statku na konkretnym akwenie. Nasza oferta obejmuje bardzo szeroki wybór zaawansowanych programów nawigacyjnych TimeZero od MaxSea.  Dzięki nim mogą mieć Państwo wszystkie niezbędne informacje potrzebne do nawigacji w jednym miejscu. To intuicyjne i bardzo proste w obsłudze oprogramowanie do nawigacji jachtowej, które zawiera mapy rastrowe i wektorowe, zdjęcia satelitarne wysokiej jakości, informacje o warunkach pogodowych dla danego obszaru oraz dane o pływach i prądach.

Oprogramowanie do nawigacji jachtowej

W ofercie mamy 3 wersje programu MaxSea TimeZero:

  • TimeZero Navigator,
  • TimeZero Professional,
  • TimeZero Coastal Monitoring.

Zapraszamy do zapoznania się z szeroką ofertą map, które są kompatybilne z powyższym oprogramowaniem do nawigacji. To najwyższej klasy system, który na pewno nie zawiedzie Państwa oczekiwań. Wśród naszych propozycji dostępne są też programy, które obsługują moduł echosondy – przydatny przy omijaniu przeszkód lub łowieniu ryb czy radaru – wizualizującego sytuację wokół jednostki.

Aktualne programy nawigacyjne

Programy nawigacyjne z naszej oferty są przygotowywane tak, by osoby odpowiedzialne za kierowanie okrętem miały dostęp do wszystkich aktualnych informacji o trasach i ewentualnych przeszkodach. To nowoczesne systemy z wbudowanymi mapami i parametrami wód na danym obszarze. Oprogramowanie do nawigacji z naszej oferty jest stale aktualizowane – użytkownicy zyskują dostęp do nowych wersji programów, często bez dodatkowych opłat.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Pomożemy dobrać właściwe oprogramowanie do nawigacji do tras, po których porusza się dana jednostka.

Programy

Aktywne filtry