ANGIELSKI W RADIOWEJ KOMUNIKACJI MORSKIEJ
 • New
39,00 zł
Boat Monitor 50 + 1 rok subskrypcji globalnejBoat Monitor 50
 • New
3 868,97 zł
   TimeZero Professional 5.0 PL (nie zawiera mapy)
   TimeZero Professional 5.0 PL (nie zawiera mapy)

   TimeZero Professional 5.0 PL (nie zawiera mapy)

   Opinia(0)
   8 302,50 zł
   Brutto

   Dziesiątki tysięcy profesjonalistów na całym świecie używa TZ Professional w codziennej pracy.

   Ilość
   100% bezpieczne płatności
   Write your review

   Size Chart Content

   • Polityka prywatnościPolityka prywatności - Przeczytaj naszą politykę prywatności
   • DostawaDostawa - Przeczytaj warunki dostawy
   • ZwrotyZwroty - Przeczytaj warunki zwrotu towaru

   Program łączy bezpieczeństwo i wydajność, jest podstawą pracy każdego profesjonalisty na morzu. Wpływają na to takie funkcje jak: dedykowane, edytowalne obszary robocze, kompatybilność i przetwarzanie danych z wszystkich sensorów i instrumentów, wizualizacja prognozy pogody na mapie.

   Program TZ Professional idealnie znajduje zastosowanie w następujących obszarach:

   Rybołówstwo komercyjne

   Oprogramowanie TZ Professional daje potężne możliwości dla komercyjnego rybołówstwa. Pozwala na łatwe identyfikowanie akwenów miedzy innymi dzięki możliwości łatwej rejestracji poprzednich połowów. Połączenie danych batymetrycznych z prognozą pogody i danymi oceanograficznymi daje doskonałe rezultaty. Program dostarcza także unikalnych funkcji monitorowania i zarządzania sprzętem połowowym, analizuje i wizualizuje dane dotyczące dna.

   Jednostki robocze

   TZ Professional  to specjalne narzędzie dla jednostek pracujących. Planowanie, nawigacja i rejestracja danych to funkcje niezbędne dla wszystkich jednostek pracujących. Integracja AIS i VHF są niezbędne dla wszystkich jednostek pracujących w dużym ruchu statków.

   Jachty regatowe

   Moduły optymalizacji pogodowej trasy i raportowanie pozycji to dwa kluczowe moduły przeznaczony dla regat. Wizualizacja danych pogodowych na mapie, możliwość dostosowywania danych z prognozy do warunków rzeczywistych, możliwość wariantowania i oceny różnych strategii to podstawowe funkcje wykorzystywane w regatach.

   Wędkarstwo sportowe

   TZ Professional to idealna platforma dla wędkarstwa sportowego. Profesjonaliści i amatorzy mogą doskonalić swoje umiejętności korzystając z najbardziej zaawansowanych funkcji oprogramowania. TZ Professional idealnie współpracuje z kompatybilnymi systemami Furuno.

   Unikalne cechy programu: 

   Zgodność z mapami S-63

   Aktualne mapy to podstawa bezpieczeństwa na morzu. TZ Professional jest teraz zgodny z oficjalnymi szyfrowanymi mapami S-63 . Mapy S-63 są aktualizowane i dystrybuowane na bieżąco. Mapy te są zgodne z normą S-52 opracowaną przez Międzynarodową Organizację Morską (IMO). Dzięki możliwości zarządzania sposobem wyświetlania informacji na mapie można uzyskać maksymalną czytelność mapy co znacząco wpływa też na bezpieczeństwo.

   Zaawansowane zarządzanie trasami

   Planowanie trasy jest najważniejsze dla każdego żeglarza na morzu. Podczas planowania trasy program automatycznie sygnalizuje bezpieczeństwo trasy. Czy trasa przebiega po wodach bezpiecznych ze względu na głębokość i odległości od przeszkód. Możliwość automatycznego planowania trasy pomaga w doborze optymalnego momentu wyjścia ze względu na prądy i pływy.

   Nowe okno profilu dna, niezwykłe nowy narzędzie !

   Pozwala na błyskawiczne profilu dna od punktu do punktu. Dwuwymiarowy wykres pokazuje profil głębokości uwzględniając wszystkie przeszkody (na przykład skały czy wraki).

   Roboczy obszar połowu

   Obszar roboczy przeznaczony dla rybaków pozwalają na personalizację widoku 2D/3D tak aby najważniejsze informacje były zawsze dostępne.

   AIS

   Konfiguracja AIS może czasem wydawać się skomplikowana. Nowy moduł AIS pozwala na kompletną konfiguracja wszystkich informacji bezpośrednio w TZ Professional (Status, Miejsce docelowe itp.). Co więcej, teraz jest możliwe odbieranie i wysyłanie wiadomości tekstowych AIS z TZ Professional. Pozwala to na uproszczenie komunikacji, jest ona darmowa i indywidualna ze wszystkimi jednostkami wyposażonymi w AIS. Dzięki zaawansowanym funkcjom można na przykład, wybierając zakres prędkości, łatwo zidentyfikować jednostki zajmujące się połowem. Jak wiadomo nie ustąpią nam pierwszeństwa.

   Stożek bezpieczeństwa

   Nowy stożek bezpieczeństwa spełnia wymagania stawiane przez IMO. Bierze on pod uwagę dane z mapy wektorowej wpływające bezpośrednio na bezpieczeństwo żeglugi. Na przykład wykrywa płycizny, skały, odosobnione niebezpieczeństwa wywołując alarm gdy znajda się przed dziobem jednostki.

   MaxSea
   MS-T0PLOTW

   Specyficzne kody

   Brak ocen

   Napisz Twoją ocenę
   TimeZero Professional 5.0 PL (nie zawiera mapy)

   Zobacz także

   9 innych produktów w tej samej kategorii:

   TimeZero Professional 3.0 (nie zawiera mapy)

   TimeZero Professional 5.0 PL (nie zawiera mapy)

   8 302,50 zł
   Brutto