Boat Monitor 50 + 1 rok subskrypcji globalnejBoat Monitor 50 + 1 rok subskrypcji globalnej
  • New
3 868,97 zł
VE-KONVERT VICTRON VE TO NMEA 2000 GATEWAY
  • New
1 051,65 zł

Prowadzimy warsztaty nawigacyjne, które zawierają teoretyczną i praktyczną naukę tajników nawigacji z wykorzystaniem najnowszych technologii. Oferowane przez naszą firmę szkolenia to doskonały wstęp dla początkujących żeglarzy lub tych, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę. W dobie rozwijającego się świata, GPS i specjalistycznego oprogramowania umiejętność prowadzenia klasycznej nawigacji jest coraz rzadziej spotykana. Elektronika na statkach może jednak ulec awarii. Wówczas w grę wchodzi tylko i wyłącznie papierowa mapa, namiernik czy log ręczny. W związku z tym uczestnicy naszych warsztatów są pożądanymi członkami załogi każdej żeglugi. Znajomość tradycyjnej nawigacji jest niezwykle przydatna i pozwala prawidłowo wytyczyć kurs jednostki. Jak? Tego i wielu podobnych informacji związanych z nawigacją statków wodnych można nauczyć się na naszych warsztatach nawigacyjnych.

Oferta warsztatów nawigacji morskiej

W naszej ofercie znajduje się rozbudowana oferta warsztatów nawigacji morskiej. Obejmuje ona zarówno zagadnienia tradycyjne, jak i bardziej zaawansowane związane z obsługą nowoczesnych technologii. Prowadzone przez nas kursy to między innymi:

  • meteorologia dla wodniaków,
  • nawigacja elektroniczna bez tajemnic.

Więcej informacji mogą Państwo znaleźć na stronie naszej Akademii Nawigacji w Poznaniu.

Uzupełnienie kursów nawigacji morskiej

Warsztaty nawigacyjne umożliwią początkującym żeglarzom przyswojenie sobie podstawowych informacji oraz umiejętności z dziedziny wyznaczania kursów na morzu. Jednocześnie są one pierwszym krokiem i zachętą do zgłębiania wiedzy zawartej w dostępnych publikacjach. Uzupełnieniem kursów nawigacji morskiej są książki i locje morskie dostępne w naszym sklepie. Fachowo przygotują Państwa do zajęć oraz pozwolą każdorazowo wrócić do wartościowych informacji również po zakończonych warsztatach nawigacyjnych. Wiele z tych pozycji zostało napisanych przez najwybitniejszych polskich kapitanów czy żeglarzy, którzy swoją fachową wiedzą dzielą się na warsztatach nawigacyjnych prowadzonych przez naszą firmę.