Mapa dróg wodnych Europy
  • Mapa dróg wodnych Europy

Mapa dróg wodnych Europy

Przegląd wszystkich śródlądowych dróg wodnych w Europie

148,91 zł
Brutto
Liczba

  Security policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Tętniące życiem miasta, zróżnicowane krajobrazy i ponad 45 000 kilometrów dróg wodnych - Europa oferuje więcej wymarzonych miejsc dla kapitanów i załóg jachtów niż jakikolwiek inny kontynent. Dla wielu kapitanów podróż jest celem, a SOG (prędkość nad dnem) nie ma znaczenia. Ale która z licznych śródlądowych dróg wodnych jest najlepsza dla Ciebie oraz Twoich planów i oczekiwań dotyczących łodzi mieszkalnych lub jachtów motorowych?

Nowa edycja mapy dróg wodnych Davida Edwardsa-Maya Europy zawiera wszystko, czego potrzeba do planowania podróży po rozległych śródlądowych drogach wodnych i spełnia swoją rolę jako planista tras na europejskich wodach śródlądowych.

Kompleksowy przegląd śródlądowych dróg wodnych w Europie do planowania podróży

Zawiera składaną mapę z mapą wodną Europy Środkowej w skali 1: 1 500 000

Mapa wszystkich europejskich śródlądowych dróg wodnych w skali 1: 3 800 000

Wygodny podział ze wszystkimi ważnymi danymi żeglarskimi i informacjami o śluzach, wysokościach w świetle i wiele więcej

Praktyczny planer tras na wakacje na łodzi w Europie

Niezależnie od tego, czy jest to krótka wycieczka po niemieckich rzekach, czy dłuższe wakacje łodzią we Francji, Finlandii lub Holandii: żeglarze sportowi planujący wycieczki w głąb Europy mogą skorzystać z tego narzędzia do planowania tras, aby uzyskać dobry przegląd możliwych dróg wodnych, od portu wyjścia do wymarzonego miejsca docelowego. Te obszerne mapy śródlądowe dla statków wycieczkowych pokazują na pierwszy rzut oka całą sieć dróg wodnych w Europie i zapewniają wszystkie dane potrzebne do relaksu i odkrywania najpiękniejszych jezior, kanałów i rzek na kontynencie.

Ten przewodnik to bardzo odpowiednia mapa śródlądowa i narzędzie do planowania tras dla wszystkich żeglarzy rekreacyjnych i fanów motorówek, którzy planują długie podróże po śródlądowych drogach wodnych.

Informacje o produkcie:

Wydawca: Delius Klasing

Autor: David Edwards-May

Wydanie: trzecie, poprawione i całkowicie zaktualizowane wydanie 2021 (wersja niemiecka)

ISBN: 978-3-667-10740-4

Strony: 62

Wymiary: 18,3 x 29,2 cm

Zdjęcia i ilustracje: 78

Wyposażenie: w folderze

Inne: w tym mapy poglądowe

NV-22533

Specyficzne kody

ean13
9783667119377
Nowy