NMEA 2000 Ethernet Gateway
  • NMEA 2000 Ethernet Gateway

NMEA 2000 Ethernet Gateway

Bramka łączy komputery i laptopy nawigacyjne z NMEA 2000 przez Ethernet, Garmin Marine Network, Raymarine SeaTalk HS i RayNet, Furuno NavNet lub NMEA OneNet i umożliwia mostkowanie sieci NMEA 2000.

1 311,09 zł
Brutto
Liczba

  Security policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

Bramka jest wyposażona w standardowe złącze Ethernet RJ45 i możesz potrzebować zastrzeżonego adaptera, aby połączyć ją z siecią łodzi; obsługiwane jest również bezpośrednie połączenie z komputerem za pomocą standardowego kabla komputerowego.

Urządzenie zapewnia strumienie danych NMEA 0183 i NMEA 2000 przy użyciu protokołów TCP i/lub UDP oraz jest wyposażone w dwukierunkowy konwerter między NMEA 0183 i NMEA 2000. Umożliwia to przeglądanie danych nawigacyjnych, w tym AIS, a także zarządzanie sprzętem NMEA, w tym autopilotem, z wirtualnego wszelkie oprogramowanie morskie, m.in. OpenCPN (tylko NMEA 0183) i Expedition 10 (obsługiwane są protokoły NMEA 0183 i NMEA 2000). Bramka ma trzy serwery danych (TCP/UDP), co umożliwia dostosowanie ustawień do różnych aplikacji.

Wbudowana strona internetowa umożliwia również konfigurację bramki i aktualizację oprogramowania układowego, a także umożliwia przeglądanie strumieni danych NMEA 0183 i NMEA 2000 bezpośrednio z przeglądarki internetowej w celu diagnostyki. Bramka automatycznie zapisuje Twoją trasę wraz z pogodą, głębokością i innymi danymi (takie same jak router Wi-Fi) w pamięci wewnętrznej (do 12000 punktów). Dane te mogą być zapisywane z wewnętrznej strony internetowej do plików GPX (dla Garmin MapSource, Google Earth lub innych aplikacji kartograficznych) lub CSV (arkusz kalkulacyjny).

Jeśli brama ma połączenie z Internetem, może automatycznie przesyłać zarejestrowane dane do usługi w chmurze. Usługa w chmurze umożliwia łatwy dostęp do tras lub monitorowanie łodzi z domu oraz udostępnianie swojej pozycji rodzinie i znajomym. Aby dowiedzieć się więcej o usłudze w chmurze, przeczytaj ten artykuł lub odwiedź: https://cloud.yachtd.com/

Cechy bramki:

  • może być skonfigurowany do statycznego adresu IP, automatycznego uzyskiwania adresu IP lub pracy jako serwer DHCP;
  • współpracuje z sieciami Ethernet 10 Mb/s, 100 Mb/s i 1000 Mb/s;
  • zapewnia wysokonapięciową izolację galwaniczną między interfejsami NMEA 2000 i Ethernet;
  • obsługa protokołów mDNS i Bonjour dla łatwego wykrywania w sieci;
  • zasilany z NMEA 2000, niski pobór mocy (poniżej 50 mA);
  • Para bram może połączyć dwa segmenty NMEA 2000 przez Ethernet.
YDEN-02

Specyficzne kody

Nowy