Boat Monitor 50 + 1 rok subskrypcji globalnejBoat Monitor 50 + 1 rok subskrypcji globalnej
  • New
3 868,97 zł
VE-KONVERT VICTRON VE TO NMEA 2000 GATEWAY
  • New
1 051,65 zł

Warsztaty nawigacji elektronicznej na morzu - sezon 2017

  admin  

 (358)    (0)

  AkademiaSzkolenia  

W roku 2017 kolejne rejsy z cyklu szkoleń nawigacji elektronicznej. Plywaliśmy już w Szkierach Sztokholmskich, fiordach dunskich i norweskich. Teraz kolej na Szkocję. Proponuję dwa rejsy.

Pływy, prądy pływowe, praktyka morska
Termin: 17 - 23 czerwca 2017 BRAK MIEJSC
Trasa: Stavanger (Norwegia) – Szetlandy – Orkady – Inverness (Szkocja)

Rejs jest połączony z praktycznymi ćwiczeniami pływów i prądów pływowych, wykorzystania radaru i AIS do ustalania kolizyjności. Zaokrętowanie w Stavanger w Norwegii (dogodne połączenia lotnicze) i wyokrętowanie w porcie Inverness we wschodniej Szkocji (wylot z Glasgow lub Edynburga). Jeśli warunki pozwolą to odwiedzimy Szetlandy i Orkady. Planowane "zaliczenie" stażu pływowego.

Prowadzi: kpt. Grzegorz Pawlak

Warsztaty nawigacji

Nawigacja elektroniczna dla koneserów
Termin: 23 czerwca - 30 czerwca 2017 BRAK MIEJSC
Trasa: Invernes (Szkocja) – Oban - Sky - Hybrydy Zewnętrzne - Oban (Szkocja)

Praktyczne ćwiczenia nawigacji elektronicznej. Wykorzystujemy MaxSea TimeZero, Navionics na iPhone/iPad/Android, chartploter, ćwiczymy komunikację między urządzeniami. Praktyczne korzystanie z radaru i AIS. Rejs jest połączony z intensywnymi ćwiczeniami pływów i prądów pływowych. A dla koneserów... Planujemy odwiedzić co najmniej jedną destylarnie whisky (Tobermory, Taliskier). Zaokrętowanie Inverness i wyokrętowanie w Oban (loty z Glasgow).

Prowadzi: kpt. Grzegorz Pawlak

Warsztaty nawigacji

Nawigacja elektroniczna dla koneserów
Termin: 30 czerwca - 7 lipca 2017 BRAK MIEJSC
Trasa: Oban (Szkocja) – Sky - Hybrydy Zewnętrzne - Oban (Szkocja)

Praktyczne ćwiczenia nawigacji elektronicznej. Wykorzystujemy MaxSea TimeZero, Navionics na iPhone/iPad/Android, chartploter, ćwiczymy komunikację między urządzeniami. Praktyczne korzystanie z radaru i AIS. Rejs jest połączony z intensywnymi ćwiczeniami pływów i prądów pływowych. A dla koneserów... Planujemy odwiedzić co najmniej dwie destylarnie whisky (Tobermory, Taliskier). Zaokrętowanie i wyokrętowanie w Oban (loty z Glasgow).

Prowadzi: kpt. Grzegorz Pawlak

Warsztaty nawigacji

 (358)    (0)

Komentarze Facebook