The Baltic Sea and Approaches The Baltic Sea and Approaches okładka / cover
  • The Baltic Sea and Approaches The Baltic Sea and Approaches okładka / cover
  • The Baltic Sea and Approaches The Baltic Sea and Approaches Map / mapa
  • The Baltic Sea and Approaches The Baltic Sea and Approaches Table of Contents / Spis treści

The Baltic Sea and Approaches

Nowe (czwarte) wydanie: wrzesień 2017

300,00 zł
Brutto
Liczba

  Security policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

The Baltic Sea

Nowe wydanie: wrzesień 2017

To jedyne kompleksowe kompendium wiedzy o Morzu Bałtyckim dostępne w języku angielskim.  Czwarta edycja książki “The Baltic Sea and Approaches” wydanej przez Royal Cruising Club zawiera wiele istotnych zmian. Autorzy poza rutynową aktualizacją tekstu dodali wiele nowych fotografii i kolorowych planów. W szczególności został zaktualizowany obszar wybrzeża Finlandii, co pokazuje jak wielkie zmiany zaszły od czasu wydania poprzedniej edycji. Znacznie poprawione zostały również obszary krajów bałtyckich oraz Polski.

Dziewięć krajów sąsiadujących z Morzem Bałtyckim oferuje ogromną liczbę akwenów i kultur. Mieszczą się tam tysiące portów i niezliczone miejsca zakotwiczenia, a dokładny ich opis zająłby niejedną półkę na książki. Informacje zawarte w tym wydaniu są zatem selektywne. Zostały wybrane zarówno ze względu na wartość na etapie planowania – przygotowanie jachtu, wybór najodpowiedniejszej trasy, harmonogramu i komunikacji – jak i w momencie przybycia na miejsce – ogólny przegląd informacji o kraju, zawierający szczegółowe informacje o portach. W Niemczech, Danii, Szwecji i Finlandii ze względu na dużą dostępność informacji z innych źródeł opisano poza kilkoma wyjątkami tylko wybrane porty, natomiast w Polsce, Obwodzie Kaliningradzkim, Litwie, Łotwie, Estonii i Rosji opisano szczegółowo wiele mniejszych portów. Oprócz obszernych sugestii do dalszej lektury, wymieniono ponad 200 stron internetowych, które zostały ponownie wybrane ze względu na ich znaczenie zarówno na etapie planowania, jak i na trasie. W celu ułatwienia tego ostatniego, a także ogólnej komunikacji szczegóły dotyczące punktów dostępu do internetu są uwzględnione w większości głównych portów.
Piękne, zaciszne miejsca zakotwiczenia, malownicze kanały, tętniące życiem przystanie, portowe miasta – to wszystko czeka na tych, którzy wezmą udział w rejsie po Bałtyku.

Szczegóły publikacji: język angielski, A4, kolor, 434 str.

9781846236667

Specyficzne kody

isbn
9781846236891
ean13
9781846236667

Pobierz

Imray Catalogue

Katalog publikacji Imray

Pobierz (10.46MB)