East Coast Pilot East Coast Pilot
  • East Coast Pilot East Coast Pilot

East Coast Pilot

Przewodnik po wschodnim wybrzeżu Anglii

174,00 zł
Brutto
Liczba

  Security policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Delivery policy

(edit with the Customer Reassurance module)

  Return policy

(edit with the Customer Reassurance module)

East Coast Pilot

Od czasu swojej premiery East Coast Pilot stała się najbardziej popularną locją obejmującą potoki, rzeki oraz porty między Great Yarmouth i Ramsgate, zapewniając jasne i zwięzłe wskazówki żeglarskie dla stałych bywalców jak również odwiedzających wschodnie wybrzeże po raz pierwszy.

Trzej autorzy regularnie pływają wzdłuż wschodniego wybrzeża Anglii, poświęcając swój czas na zdobywanie coraz większej wiedzy oraz nabywanie doświadczenia, tak aby móc podzielić się nimi z każdym pływającym na tych wodach.

Przewodnik napisany jest w jasny i przejrzysty sposób, a wszystkie informacje przeplatane są mapami Imraya. Dołączono również zdjęcia wykonane z morza, które ukazują porty i miasteczka, czyli wszystko to, co widzi nawigator na jachcie i fotografie z lotu ptaka (autorstwa Patricka Roacha), które obrazują zróżnicowanie linii brzegowej. Wszystkie ilustracje znacznie ułatwiają poruszanie się po trudniejszych odcinkach rzek oraz pilotują w trakcie wejść do portów. Czytelne, zwięzłe opisy dostarczają informacji o portach oraz o obiektach, które mogą okazać się przydatne dla załogi statku.

Najważniejsze informacje publikowane są na bieżąco na stronie East Coast Pilot www.eastcoastpilot.com.

Szczegóły publikacji:  język angielski, A4, kolor, 168 str.

9781846236464

Specyficzne kody

ean13
9781846236464

Pobierz

Imray Catalogue

Katalog publikacji Imray

Pobierz (10.46MB)